logofm

Wspomóż Nasze Stowarzyszenie robiąc zakupy online przez serwis FaniMani.pl

Dzięki temu serwisowi możesz Nam pomagać robiąc zakupy online. Kupujesz wybraną rzecz u jednego z partnerów serwisu i wskazujesz organizację, którą chcesz wspierać. Następnie wybrany sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz wskazanej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.

 

Co to jest 1%? To kwota odliczana od podatku należnego państwu, którą można przekazać na rzecz organizacji pożytku publicznego, czyli różnego rodzaju stowarzyszeń lub fundacji, zajmujących się działalnością społeczną. Dlaczego warto to zrobić? Ewangelickie Stowarzyszenie Betel pomaga osobom niepełnosprawnym, starszym oraz chorym. Jeżeli takie działania bliskie są twemu sercu, to wesprzyj je przekazują 1% dla naszej organizacji. Wydaje ci się, że twój 1% to niewielka, nic nie znacząca kwota? Pomyśl ilu jest takich jak Ty!  Nawet kilka złotych może Nam bardzo pomóc. Wystarczy, że klikniesz w baner powyżej a zostaniesz przekierowany do darmowego programu rozliczającego PITy. Numer KRS został wygenerowany w formularzach automatycznie.

Rozlicz swój PIT w PITax.pl–To najłatwiejszy w obsłudze program do wypełniania formularzy PIT. Rozliczysz swój podatek szybko, sprawnie i bez problemów.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.